505280829

vinexfashion@gmail.com

vinexfashion@gmail.com

Zadzwoń: 505 280 829

Hurtownia tkanin Łódź i Rzgów - Sklep z tkaninami Vinex Fashion

Tkaniny marynarkowe

Tkaniny męskie

  1. Home
  2. Oferta
  3. Tkaniny męskie
  4. Tkaniny marynarkowe

Tkaniny marynarkowe

Tkaniny podszewkowe nie powinny być przypadkowe. Kupując garnitur najczęściej skupiamy się na fasonie i kolorystyce. Dobry krawiec szyjąc ubrania na miarę, z pewnością o tak istotnym detalu nie zapomni, gdyż podszewka wbrew pozorom jest istotną częścią odzieży. Dobrze dobrany wzór i kolor podszewki uzupełnia estetyczne wykończenie marynarki od wewnętrznej strony.
Ta cudownie lekka tkanina podszewkowa jest bardzo łatwa w obróbce. Ma gładki chwyt, prawie się nie odkształca, a dodatek bawełny sprawia, że daje przyjemne uczucie w kontakcie ze skórą.

W naszej ofercie znajdą państwo również tkaninę podszewkową żakardową, która jest aksamitna w dotyku, delikatna. Niektóre wzory podszewki mienią się i błyszczą. Podszewka żakardowa jest tkana, dzięki temu wzór jest widoczny po obu stronach.

Podszewka nie jest sztywna. Jest doskonałym materiałem na podszycia odzieży- nawet tej wykonanej z delikatnych, bardzo lekkich oraz elastycznych tkanin. Tkanina podszewkowa nadaje się jako podszewka do damskiej torebki, kopertówki, kostiumów, kurtek, żakietów, garniturów, wnętrza płaszczy i palt stanowiąc modne i zaskakujące, a zarazem bardzo eleganckie wykończenie.

Oferujemy dużą różnorodność tkanin podszewkowych, wysoką jakość, bogatą kolorystykę i wzornictwo używanych w krawiectwie.

Jako hurtownia tkanin, staramy się aby nasza paleta barw i wzorów była szeroka i zawsze aktualna. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, by móc sprostać państwa wymaganiom.

Sprawdź ofertę tkanin męskich

Tkaniny na płaszcze

Oferowane przez nas tkaniny płaszczowe to wysokogatunkowe materiały o topowych wzorach - od kolorowych po stonowane, od flauszowych po lekkie

Sprawdź szczegóły

Tkaniny kieszeniowe

Oferujemy atrakcyjną i bogatą kolorystykę wysokiej jakości tkanin kieszeniowych.

Sprawdź szczegóły

Tkaniny podszewkowe

Oferujemy dużą różnorodność tkanin podszewkowych, wysoką jakość, bogatą kolorystykę i wzornictwo używanych w krawiectwie.

Sprawdź szczegóły

Tkaniny marynarkowe

Wspócześnie, za sprawą różnorodności stylów i tendencji marynarkę można nosić na wiele okazji, zawsze prezentując się szykownie i z klasą.

Sprawdź szczegóły

Tkaniny garniturowe

Oferujemy klasyczne, eleganckie, wysokogatunkowe tkaniny na garnitury dla mężczyzn, idealne na każdą okazję.

Sprawdź szczegóły