505280829

vinexfashion@gmail.com

vinexfashion@gmail.com

Zadzwoń: 505 280 829

Hurtownia tkanin Łódź i Rzgów - Sklep z tkaninami Vinex Fashion

Tkaniny drukowane – Vinex Fashion Łódź i Rzgów

  1. Home
  2. Oferta
  3. Druki na tkaninach i dzianinach

Druki na tkaninach i dzianinach

Wzory nigdy nie wychodzą z mody, dlatego realizujemy szablony wzorników i kolory w różnej kombinacji, jak również na specjalne zamówienie klienta. Oferujemy także usługę uwzględniającą w swoim zakresie nadruki na tkaninach i dzianinach poliestrowych, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wytrwałością. Najistotniejsza dla nas jest wysoka jakość druku, dlatego gwarantujemy trwałość gotowego produktu, zadowolenie z użytkowania i pierwszorzędny wygląd nawet po wielu praniach. Nadruki są nadzwyczaj trwałe i mocne, a kolory przeniesione na daną tkaninę charakteryzują się niezwykłą wyrazistością.

Tkaniny drukowane – bogate wzornictwo

Jeśli chodzi o wzory, to nie trzymamy się sztywnych ram. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe wzory, zarówno tradycyjne, jak i zgodne z aktualnymi trendami. Nasze tkaniny drukowane oczarują Cię nowoczesnymi wzorami, niebagatelnymi kompozycjami i barwą. Znajdziesz u nas klasyczne kraty, paski, grochy czy propozycje z motywami okazjonalnymi, młodzieżowymi, czy też inspirowane sztuką.

Zainspirujemy Cię także urozmaiconą ilością tkanin w różnorodne kwieciste printy w roli głównej. Wśród nich znajdziesz ponadczasową łączkę, zwracające uwagę, liczne kompozycje w kobiecych odcieniach oraz wzory prosto z egzotycznych miejsc. W naszej ofercie znajdziesz także wzory z motywem zwierzęcym, tj.: panterki, pasy zebry, cętki i wężową skórę, z których uszyjesz nowatorskie stylizacje z pazurem. Bezustannie udostępniamy nowe wzory, aby móc fascynować Was nowymi printami i dostarczać piękne, nietuzinkowe tkaniny, z których uszyjecie wspaniałe dekoracje, tekstylia, odzież i inne akcesoria. 

Tkaniny drukowane – szerokie zastosowanie

Tkaniny drukowane, jak również dzianiny drukowane w ostatnich latach stały się niezwykle popularne. Wykorzystywane są mi.in. do szycia rożnych części garderoby, obrusów, zasłon, poszewek na poduszki i wielu innych artykułów. Zarówno przez projektantów, jak również użytkowników doceniane są ich liczne walory. Tkaniny i dzianiny drukowane są trwałe i wytrzymałe na działanie czynników atmosferycznych, przy odpowiedniej pielęgnacji nie tracą na swojej jakości i walorach estetycznych, świetnie sprawdzają się, jako tkaniny dekoracyjne. Dostępne dzisiaj, nowoczesne technologie umożliwiają nadruk na materiałach o różnych splotach i gramaturze, na strukturze gładkiej matowej i połyskującej. 

Jako hurtownia tkanin ze Rzgowa (województwo łódzkie, 5km od Łódź) oferujemy szeroki wybór materiałów, które z powodzeniem wykorzystywane są w sektorze tekstylnym i tapicerskim. Gwarantujemy jakość i elastyczność na każdym etapie współpracy. Nasza firma to zespół profesjonalistów, który dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas materiały zaspokajały potrzeby i oczekiwania klientów. Znajdziesz u nas tkaniny i dzianiny drukowane, które zaznaczą indywidulany charakter każdego projektu.