505280829

vinexfashion@gmail.com

vinexfashion@gmail.com

Zadzwoń: 505 280 829

Hurtownia tkanin Łódź i Rzgów - Sklep z tkaninami Vinex Fashion

O nas

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion

  1. Home
  2. O nas

Jesteśmy w branży tekstylnej od 2014 r.

Vinex Fashion to hurtownia tkanin w Rzgowie koło Łodzi działająca w branży tekstylnej nieprzerwanie od 2014 roku, która na stałe zagościła na polskim rynku tekstylnym. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie wielu klientów i dostawców. Konsekwentna praca i rozwój firmy pozwoliły na osiągnięcie wysokiej pozycji wśród dostawców. Przez lata sukcesywnie zwiększaliśmy asortyment i powierzchnię handlową, dbając o wzbogacenie oferty o tkaniny w najwyższej jakości, w najmodniejszych wzorach i kolorach. Współpracujemy na stałe z największymi polskimi producentami odzieży.

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów. To właśnie dzięki profesjonalnemu podejściu, ale i wieloletniemu doświadczeniu, wszystkie zamówienia, nawet te najtrudniejsze, zawsze realizujemy na czas. Staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów, którym również zależy na szyciu i sprzedaży produktów spełniających oczekiwania dzisiejszego konsumenta. Asortyment oferowanych tkanin i dzianin dobierany jest zgodnie z obowiązującymi trendami mody i oczekiwaniami naszych klientów.

W swojej ofercie posiadamy tkaniny na sukienki, bluzki, kombinezony, płaszcze, kurtki, spodnie damskie oraz garnitury, marynarki, spodnie i płaszcze męskie. Szeroka gama kolorystyczna i duży wybór modeli tkanin oraz dzianin zadowoli każdego wymagającego klienta.

Możemy wykonać wzór lub kolor na specjalne zamówienie klienta. Oferujemy także usługę uwzględniającą w swoim zakresie nadruki na tkaninach i dzianinach poliestrowych, które odznaczają się wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia. Nadruki są nadzwyczaj wytrzymałe, a kolory przeniesione na daną tkaninę odznaczają się niezwykłą intensywnością.

Praca z nami, jest kluczem do osiągnięcia Twojego sukcesu!